נהיגת מרוצים ליום אחד – למי זה מתאים?

חולמים לנהוג על מכוניות יוקרה? רוצים לשרוף את מסלול המרוצים אבל לא יודעים איך להגיע לשם? יכול מאוד להיות שכדאי שתקראו את המאמר הבא. “מוטו-רייס” מציעים לכם הזדמנות להפוך לנהגי מרוצים ליום אחד, לעבור הדרכות נהיגה מתקדמות ולנהוג על רכבי יוקרה עוצמתיים. נשמע מעניין? כל הפרטים בגוף המאמר.

הצורך למהירות

כמעט בלתי אפשרי לתאר את חווית הנהיגה המוטורית במילים, הישיבה על כיסא הנהג המפנק, הלחיצה על כפתור ההתנעה ומשמע נהימת המנוע העוצמתי, ההמתנה לרגע המיוחל ורק כאשר הכל מוכן – סחיטת דוושת הגז עד תם והאצה למהירות מטורפת. אין ספק כי נהיגת מרוץ אינה דומה במאומה לנהיגת כביש יומיומית. נהיגת המרוץ רוויה באדרנלין, מצריכה יכולת תפעול גבוהה של הרכב ודורשת מחשבה רבה מבחינת כניסות נכונות לסיבות וכיצד לבלום בצורה נכונה. זוהי חוויה בלתי נשכחת שכל חובב נהיגה, הגהה או מכוניות חייב לחוות לפחות פעם אחת בחיים.

 יום נהיגה ספורטיבית – מה הוא כולל?

על מנת לאפשר לכמה שיותר אנשים ליהנות מנהיגה מקצועית במכוניות יוקרה, השקנו פעילות מיוחדת לה אנחנו קוראים “נהג מרוצים ליום אחד”. למעשה זהו שם קוד ליום שכולו הדרכות נהיגה מתקדמות, מלאה אדרנלין ונהיגות אותן לא תשכחו לעולם. במהלך היום תלמדו כיצד להשתמש כהלכה בתיבת ההילוכים, איך לבלום נכון על מסלול המרוץ, איך לחשב כניסה ויציאה נכונה מסיבוב וכמובן – איך לתת גז ולשרוף את המסלול. אנו משתדלים לספק את החוויה בצורה דינאמית ומותאמת ככל הניתן, תוכלו לבחור באילו רכבי ספורט תרצו להעביר את היום, על פי קטגוריות שונות ומסגרת התקציב שלכם. בנוסף, תוכלו לבחור את משך הפעילות כאשר ניתן לבצע הדרכות של החל משעה אחת ועד לכשמונה שעות של הדרכות ונהיגה אקסטרימית.

נהיגת מרוצים ליום אחד

למי זה מתאים?

הפעילות תתאים במיוחד לאלו שחלומם הוא לנהוג על מכוניות יוקרה בכלל ובפרט לנהוג במכוניות ספורט על מסלול מרוצים חסר מגבלות. אך בזכות הדרכות הנהיגה וצוות המדריכים המיומן שלנו, אין צורך בידע או ביכולות נהיגה מקדימות, אנחנו כבר נדאג לזה שתוכלו לנצל את יכולות המכונית והמסלול עד תם. האירועים מתאימים ליחידים, לזוגות, או לקבוצות פרטיות ובנוסף ניתן לתאם אירועי חברה עסקיים, ימי גיבוש וימי צוות שונים. אנו נעשה את המיטב על מנת להתאים את האירוע לצרכים ולדרישות שלכם, כמובן במסגרת ההיגיון והיכולות שלנו.

MOTORACE – נהג מרוצים ליום אחד

“מוטו-רייס” היא החברה המובילה בישראל בתחום הפקת האירועים המוטוריים, חוויות הנהיגה והדרכות נהיגה מתקדמות. אנו גאים על הזכות לתרום לקידום התרבות המוטורית בישראל ושמחים על הזכות להגשים חלום של רבים ולעשות זאת תוך שמירה על מקצועיות גבוה ומחירים אטרקטיביים. לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר ניתן ליצור קשר בעזרת מספר הטלפון: 050-236-1755.