נהיגה ספורטיבית מתנה – המתנה האידיאלית

מחפשים מתנה קצת יוצאת דופן? רוצים להעניק לאהובכם חוויה בלתי נשכחת ועל הדרך להגשים לו חלום? יכול מאוד להיות שהגעתם למקום הנכון. “מוטו-רייס” מאפשרים לכם להפוך לנהג מרוצים ליום אחד, ליהנות מהדרכות נהיגה מתקדמות של אנשי מקצוע וכמובן לנהוג על מכוניות יוקרה במהירות גבוהה במיוחד. נהיגת מרוצים מתנה – כל הפרטים במאמר הבא.

מה הקטע של נהיגת מרוץ?!?

קשה לתאר במילים את המשמעות של נהיגת מרוץ במהירות גבוה, לאחוז את ההגה בשתי ידיים, לשמוע את נהימת המנוע שנייה לפני השילוב לראשון, להרגיש את האדרנלין שמתחיל לזרום ולסחוט את דוושת הגז עד הסוף. עבור רבים זוהי הגשמת חלום, נהיגה שאינה דומה כלל לנהיגה יומיומית בכבישים החמים והפקוקים של מדינת ישראל, אלה נהיגה שיותר דומה למשק כנפי ציפור או לרגע בו הצ’יטה מחליטה לצאת במרדף אחר הטרף. חופש מוחלט, אדרנלין משוגע וחוויה שכל חובב הגה חייב לחוות לפחות פעם אחת בחיים.

נהיגת מירוץ מתנה – מה היא כוללת?

אם כל מה שתואר לעיל אינו מספיק עבורכם, תוכלו לשדך לחוויית הנהיגה גם מדריכים מקצועיים ומנוסים שיהפכו את היום שלכם למעשיר ויאפשרו לכם לסחוט עד תם את יכולות הרכב. נהיגת מרוץ מתנה כוללת: לימוד שימוש נכון בתיבת ההילוכים, בלימה נכונה, כיצד להיכנס ולצאת מסיבוב בצורה נכונה ובטוחה והכי הכי חשוב – איך לתת גז. משך החוויה הוא דינאמי ונתון לבחירתכם, החל משעה ועד לכ-8 שעות פעילות. עד כאן עוד לא ציינו את המכוניות עליהם נעשית הנהיגה, אך כמובן כי המכוניות הן נדבך חשוב וחלק בלתי נפרד ממידת ההנאה. אנו מאפשרים לבחור בין מגוון של רכבי ספורט ורכבי יוקרה על פי קטגוריות משתנות ובהתאם לאופי הפעלות והתקציב אותו תרצו להשקיע.

מתנה נהיגה המכונית מירוץ – למי זה מתאים?

בין אם תרצי להעניק נהיגת ממרוצים מתנה לגבר שלך, נהיגה ברכב ספורט ליום הולדת של בינכם או כפינוק לכל חובבי המכוניות באשר הם. החוויה מתאימה לבנים ובנות כאחד, לאלו החולמים על נהיגת מרוץ בלילה ומדמיינים כיצד הם נותנים גז ברמזור או בכביש הררי ומפותל. אנו מאמינים כי החוויה המוטורית שלנו מתאימה עבור כל אחד וכל אחד יכול להפיק ממנה תועלת ואפילו ליישם חלק מהדרכות הנהיגה בנסיעה היומיומית הרגילה. את יום הנהיגה ניתן לרכוש כשובר מתנה, כך יוכל המשתתף לתאם בעצמו את מועד החוויה או שתוכלו להזמין מראש את יום הנהיגה בהתאם לבחירת תאריך ספציפי על פי העדפתכם. החוויה אידיאלית עבור ימים כמו:

  • ימי הולדת
  • ימי נישואין
  • מסיבות רווקים
  • למעשה כל אירועה מיוחד העולה בדעתכם
נהיגה ברכב ספורט מרוץ ליום הולדת

למה כדאי לבחור דווקא בנו?

חברת “מוטו-רייס” היא החברה המובילה בישראל בתחום הפקת האירועים המוטוריים, חוויות הנהיגה והדרכות הנהיגה המתקדמות. אנו מאמינם כי השילוב של אנשי מקצוע טובים ומנוסים, מכוניות ספורט מטופלות ומתוקתקות ומסלולי נהיגה טובים, הוא המפתח ליצירת החוויה המושלמת. בנוסף, אנו מאמינים כי הלקוח מעל הכול וננסה להיות קשובים ככל הניתן לרצונות שלכם ולצרכים שלכם על מנת להצליח לייצר עבורכם חוויה מוטורית מהירה ובלתי נשכחת.

MOTORACE – במרוץ הזה אנחנו תמיד מקום ראשון

אנו שמחים וגאים לתרום לקידום תרבות הספורט המוטורי בישראל, להנגיש לציבור חוויות נהיגה ייחודיות במכוניות ספורט יוקרתיות ולהגשים חלום שעבור רבים נראה היה בלתי אפשרי. נשמח לעמוד גם לרשותכם ונעשה את המיטב על מנת להעניק לכם את החוויה המוטורית הטובה ביותר. לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר חייגו:  050-236-1755.