יום כיף לגבר ליום הולדת – חווית נהיגת מרוץ

גברים הם עם שאינו דורש הרבה ומרביתם עשויים להסתפק גם בחצי מנת פלאפל כמתנת יום הולדת או כמתנת יום נישואין. אך אם תרצי לפנק את הגבר שלך ולהעניק לו יום מיוחד, חוויה בלתי נשכחת ואולי אף להגשים עבורו חלום, כדאי שתכירי את יום הדרכת הנהיגה המתקדמת של “מוטו-רייס”. מה מיוחד בה, מה היא כוללת ולמי זה מתאים? כל התשובות במאמר הבא.

נהיגה במסלול מרוץ

הנהיגה במסלול מרוץ אינה דומה במאומה לנהיגה יום יומית באחד מכבישי ישראל החמים והפקוקים. נהיגת המרוץ היא ביסודה נהיגה מהירה, רוויה באדרנלין, מצריכה חשיבה מהירה, יכולת טכנית גבוהה ושליטה מרבית על המכונה המופלאה הזו הקרויה רכב. עבור רבים זוהי אפילו הגשמת חלום ילדות ישן, לנהוג על מכונית ספורט יוקרתית במהירות שאינה מוגבלת מלבד מגבלות הכביש והמנוע. קשה לתאר חוויה זו במילים אך נראה כי המטאפורה הקרובה ביותר שניתן למצוא היא ציפור הפורשת כנף או צ’יטה שמתחילה לרדוף אחר הטרף שלה, תחושה של חופש משולב עם אדרנלין ובעיקר הנאה מרובה.

יום הדרכת נהיגה מתקדמת

את חווית הנהיגה עצמה אנו אוהבים להעצים בעזרתם של מדריכי נהיגה מקצועיים ומנוסים אשר ידריכו אתכם ויספקו לכם את כל הכלים על מנת ליהנות ככל הניתן מין הנהיג. בתוספת של מכוניות ספורט יוקרתיות, מטופלות ומוכנות לפעולה וכמובן מסלולי מרוצים ייעודיים. בעזרת שילוב הדברים הללו אנו יודעים כי חווית הנהיגה שאנו מספקים היא יחידה מסוגה בארץ וכי היא מהווה מתנה מושלמת ובלתי נשכחת.

ימי כיף ליום הולדת לגבר – מה הם כוללים?

חוויות ה-“נהג מרוצים ליום אחד” כוללת: לימוד של שימוש נכון בתיבת ההילוכים, בלימה נכונה, כיצד להיכנס ולצאת מסיבוב בצורה אידיאלית ובטוחה והכי חשוב – איך לתת גז ולשרוף את המסלול. אנו מאמינים בגמישות ודינאמיות לכן משך הפעילות נתון לבחירתכם, בין שעה אחת לכשמונה שעות של פעילות הדרכה ונהיגה מוטורית. חלק חשוב ובלתי נפרד מיום הנהיגה הוא בחירת המכונית, אנו מציעים מגוון רחב של מכוניות ספורט ומכוניות יוקרה בקטגוריות שונות ובהתאם לתקציב אותו תרצו להשקיע.

יום כיף ליום הולדת לבעל

נהג ליום אחד – למי זה מתאים?

בין אם תרצו לעשות יום כיף ליום הולדת לבעל, לחגוג יום נישואין או סתם להעביר יום חוותי ביחד, הפעילות שלנו בהחלט עשויה להתאים לכם. אנו קשובים ביותר לכם ולצרכים שלכם לכן נשתדל לבצע את כל ההתאמות הנדרשות כפי יכולתנו על מנת לספק לכם את החוויה המושלמת והטובה ביותר. יום הנהיגה זמין לרכישה כשובר מתנה, כך יכול המשתתף לתאם לבדו את מועד הפעילות בהתאם ללוז ולנוחות שלנו. ולחלופין ניתן לתאם מראש את יום הנהיגה לפי תאריך ספציפי ומיוחד.

MOTORACE – חוויית נהיגה יוצאת דופן

החברה שלנו היא החברה המובילה בישראל בהפקת אירועים מוטוריים, חוויות נהיגה והדרכות נהיגה מתקדמות. אנו עושים שימוש בכל האמצעים העומדים לרשותנו על מנת להעניק לכם חוויה מקצועית, בטוחה ובעיקר מהנה מאוד ובלתי נשכחת. אנחנו גאים במיוחד לתרום לקידום תרבות הספורט המוטורי בישראל ומזמינים גם אתכם להיכנס למסלול המרוצים. לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר חייגו: 050-236-1755.