יום הולדת – אופנועים וחוויות נהיגה נוספות

מחפשים דרך מיוחדת לחגוג יום הולדת? רוצים להעניק מתנה שתהפוך לחוויה בלתי נשכחת? הגעתם למקום הנכון. “מוטו-רייס” מאפשרת לכם ליהנות מחוויות נהיגה ספורטיביות, לקבל הדרכות נהיגה מתקדמות ולרכוב על אופנועים יוקרתיים במסלול מרוצים ישראלי וגם ברחבי אירופה. סקרנו אתכם? כל הפרטים במאמר הבא.

לרכוב על אופנוע

רכיבה על אופנועים זה חיידק, זה ממכר ומי שעושה את זה מתוך אהבה כנראה שימשיך לעשות זאת עד שארית ימיו. אין ספק כי רכיבה על אופנוע אינה דומה לנסיעה על רכב, האופנוע מצריך שיווי משקל, הפגנת יכולות טכניות ויכולות נהיגה גבוהות וידע והבנה בתפעול הכלי על הכביש. כאשר משדכים לחוויית הנהיגה על אופנועים גם מסלול מרוצים פתוח, כלי חזק ועוצמתי והדרכה מקצועית ומעשירה, מקבלים חוויה חד פעמית ובלתי נשכחת.

מה כוללת חווית הנהיגה שלנו?

אירועי הרכיבה על אופנועים כוללים בין היתר נסיעה על אופנועי ספורט מהשורה הראשונה, מסלולי מרוצים וכבישים ייעודיים וכמובן הדרכה שתסייע לכם למצות עד תום את ההנאה מן החוויה. ההדרכה כוללת תפעול נכון של הכלי ותזמון של העברת ההילוכים, כיצד להיכנס ולצאת נכון מסיבוב ועקרונות נהיגה נוספים על אופנוע אשר ידועים למקצוענים בלבד. בנוסף לחוויה שאנו מספקים אנו משתדלים לתת מרחב של דינמיות ומקום לשינויים בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם, כך אתם תוכלו לבחור את הכלי עליו תיעשה הפעילות, תוכלו לבחור את תאריך הפעילות ואת משך ההדרכה, החל משעה אחת ועד לכשמונה שעות של הדרכה ונסיעה ספורטיבית מטורפת.

יום הולדת אופנועים

מה אנחנו מציעים?

אנו מציעים מגוון של חוויות נהיגה ספורטיביות, כאשר מבחינת חטיבת האופנועים שלנו תוכלו למצוא הפעלות של יום אחד, בו תהפכו לנהגי מרוצים ותעברו הדרכות נהיגה מתקדמות. ובנוסף, לרציניים מבינכם, ניתן להזמין מקום בטיול אופנועים מיוחד ברחבי אירופה. הפעילויות מתאימות ליחידים, לזוגות, לקבוצות קטנות, לציון ימי הולדת ואירועים מיוחדים וגם לאירועי חברה, ימי גיבוש ואירועים עסקיים לחיזוק קשרי לקוחות.

MOTORAEC – מומחים בחוויות נהיגה

החברה שלנו היא החברה המובילה בישראל בתחום הפקת האירועים המוטוריים, חוויות נהיגה והדרכות נהיגה מתקדמות. אנו נעשה הכל על מנת לאפשר לכם ליצור אירוע מוטורי שיתאים בדיוק לצרכים שלכם ולאופי הקבוצה. במרוצת השנים הפקנו אירועים והעברנו הדרכות לאלפי לקוחות מרוצים ואנו גאים על הזכות להנגיש את תחום הנהיגה המוטורית לציבור הרחב. אתם מוזמנים להיכנס יחד איתנו למסלול המרוצים וליהנות מחוויה מהירה ובלתי נשכחת. לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר חייגו: 050-236-1755.