טיול חוצה אירופה

אירופה היא אחת מיעדי התיירות המבוקשים ביותר בעולם. כעת, “מוטו-רייס” נותנת לכם הזדמנות לחוות את אירופה בצורה ייחודית ואידיאלית. בואו איתנו לטיול חוצה אירופה הכולל נסיעות בכבישים מפותלים, עצירות בנקודות היפות ביותר ביבשת, לינה בבתי מלון מפוארים וכמובן – נסיעה ברכבי ספורט יוקרתיים ומפנקים. נשמע מעניין? הפרטים המלאים במאמר הבא.

הקסם האירופי

לא בכדי אירופה הפכה במרוצת השנים ליעד תיירותי אליו חייבים להגיע, הנופים המרגשים, התרבות העשירה והאוכל המשובח מהווים שילוב המבטיח חופשה מושלמת. לנו, בתור חובבי כביש ומכורים להגה יש סיבה נוספת להגיע לאירופה, היבשת רוויה בכבישים מפותלים, העולים בהרים רמים, יורדים בעמקי ענק ולעיתים ניתן אפילו להיתקל בכביש ללא הגבלת מהירות. לכן היה זה כמעט מתבקש שניצור מסלול חוצה אירופה אשר עובר במדינות היפות ביותר, משקיף על הנופים המרהיבים ביותר וחורך את הכבישים המפתים ביותר ביבשת.

המסלול

הדרך שלנו מתחילה במינכן, גרמניה, שם ננחת ונחתום על המכוניות שלנו. נצא לדרך לכיוון אוסטריה בנסיעה קצרצרה של כ-4 שעות אשר מהווה את יריית הפתיחה של המסע. את היום השני נעשה בדרך המרהיבה לכיוון צפון איטליה, שם נהנה מכל הטוב שיש למדינת המגף להציעה. ביומו השלישי של המסע נגיע לשווייץ, אחת המדינות היפות ביותר באירופה ובעולם כולו, שם ניסע בין כבישים מפותלים והרים מושלגים, את היום נסיים בארוחה שוויצרית מפנקת. ביום הרביעי נגיע לאוסטריה בנסיעה באחד מהכבישים המפורסמים והיפים באירופה וננוח לקראת יומו האחרון של המסע. את סוף המסע נבלה בדרך המהירה למינכן שם נהנה מחוויה בווארית מסורתית ונתכונן לחזרה ארצה.

טיול חוצה אירופה ברכב

למה לבחור בנו?

“מוטו-רייס” היא החברה המובילה בישראל בהפקת אירועי נהיגה מוטוריים, חוויות נהיגה והדרכות נהיגה מקדמות. לנו כל הניסיון והידע על מנת להפוך את המסע שלכם איתנו לחוויה בלתי נשכחת. אנחנו מאמינים שההון האנושי הוא המפתח המרכזי להצלחת המסעות, לכן אנו עובדים עם מדריכי הנהיגה המנוסים והמקצועיים ביותר על מנת לספק לכם את החוויה האידיאלית. הטיול מתאים ליחידים, לזוגות ולקבוצות פרטיות. כמו כן, ניתן לתאם טיולים לקבוצות גדולות של גיבוש עובדים טיולים עסקיים לחיזוק קשרי לקוחות וכדומה.

MOTORACE – חווית נהיגה בלתי נשכחת

אנו גאים על הזכות לקדם את תחום הספורט המוטורי בישראל ושמחים על האפשרות להגשים חלום עבור לקוחותינו. עוד אנו שמחים על האופציה לספק חוויות נהיגה מקצועיות ומהנות, תוך שמירה על רמת מחירים הוגנת, נגישה ואטרקטיבית. לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר עדכנית חייגו: 050-236-1755.