חווית נהיגה ספורטיבית – חוויה של פעם בחיים

נהיגה ספורטיבית אינה דומה לנהיגת כביש יומיומית ואנו סבורים כי כל חובב הגה, מכוניות וכביש חייב לעבור אותה לפחות פעם אחת בחייו. למזלכם, “מוטו-רייס” מציע לכם מגוון של פעילויות נהיגה ספורטיביות הכוללות, הדרכות נהיגה מתקדמות, נהיגה ברכבי יוקרה ושריפה של מסלול המרוצים. נשמע מעניין? כל הפרטים במאמר הבא.

המרכיבים של חווית נהיגה ספורטיבית

כבר שנים ארוכות שאנו נמצאים בתחום הנהיגה המוטורית בישראל ותחת הדרכתנו עברו אלפי אנשים מרוצים. לאור הניסיון שצברנו אנו מאמינים כי חוויות נהיגה טובה חייבת לכלול את המרכיבים הבאים:

  • מסלול נהיגה – מסלול הנהיגה הוא שמבדיל בניינו לבין נהיגה יומיומית משעממת. אם תיקחו רכב ספורט כמו פרארי, בוגאטי או פורש ותניחו אותו באחד מהכבישים הפקוקים של ישראל תקבלו חיה כלואה בכלוב והרבה עוגמת נפש. מסלול נהיגה טוב הוא מסלול שאינו מגביל את הרכב, בוחן את יכולות הנהג ומאפשר לרכב להראות את עוצמתו.
  • הרכב – לב ליבה של חווית נהיגה ספורטיבית חייב להיות הרכב עצמו. אין צורך להרחיב במילים, כמובן כי חווית נהיגה כוללת נהיגה על רכבי יוקרה נדירים שהנהיגה עליהם הינה בגדר חלום שמתגשם.
  • הדרכות נהיגה – אין לזלזל בחלקה של הדרכת הנהיגה. הדרכה שכזו המועברת על ידי נהגים מנוסים ומיומנים, תאפשר לכם לנצל עד תם את יכולת הרכב, את תוואי המסלול ואת ההנאה משילוב הדברים.

חוויות הנהיגה שלנו

אנו מציעים חוויות נהיגה מגוונות הניתנות להתאמה אישית על פי הרצון שלכם להעמיק בחוויה. תוכלו לבחור בפעילות של “נהג מרוצים ליום אחד” ועד לטיול נהיגה אינטנסיבי של חמישה ימים ברחבי אירופה, טיול למסלולי מרוצים מקצועיים, טיולי אופנועים ואפילו טיולי שטח אקסטרימיים וקשוחים למטיבי לכת ולחובבי אתגרים. כל הפעילויות והטיולים מועברים על ידי מדריכי נהיגה מנוסים ומקצועיים, אספקת מכוניות היוקרה המבוקשות ביותר והקשבה לצרכים ולרצונות שלכם על מנת ליצור עבורכם את החוויה האידיאלית.

חווית נהיגה ספורטיבית מחיר

למי זה מתאים?

חוויות הנהיגה מתאימות במיוחד לאלו אשר חולמים על ישיבה מאחורי ההגה של מכונית ספורט מהירה ועל תפעול נכון שלה בסיבובים ובישורות. אך אין ספק כי החוויות הללו עשויות להיות בלתי נשכחות גם עבור אלו שזו אינה הבחירה הטבעית הראשונה שלהם, בזכות המדריכים שלנו, אין צורך בידע מקדים ואנו נדאג שתדעו כיצד לתפעל את המכונית בצורה הטובה ביותר. אנו מציעים חוויות ליחידים, זוגות או קבוצות פרטיות וכמו כן ניתן לתאם אירועי חברה, ימי גיבוש, אירועים עסקיים לחיזוק קשרי לקוחות וכדומה.

חווית נהיגה ספורטיבית – מחיר

אנו גאים על היכולת שלנו לתרום לקידום תרבות הספורט המוטורי בישראל ושמחים על האפשרות להגשים חלום עבור אנשים רבים. עוד יותר אנו שמחים על האפשרות לספק שירות ייחודי, מקצועי ובטוח תוך שמירה על רמת מחירים נוחה, נגישה ואטרקטיבית לכל כיס. אנו מזמינים גם אתכם להיכנס איתנו למסלול המרוצים, לפרטים נוספים חייגו: 050-236-1755.