חווית נהיגה אקסטרים

מחפשים לתת מתנה ייחודית ויוצאת דופן? אולי להגשים חלום לאחד מיקירכם? חווית נהיגה מתנה עשויה להיות הפתרון שלכם.  מהי בדיוק נהיגה חוויתית, מאילו חוויות נהיגה תוכלו ליהנות ולמי זה עשוי להתאים? כל התשבות ועוד, במאמר הבא.

הצורך למהירות

האדם הוא יצור שאינו מהיר במיוחד. הריצה המתועדת המהירה ביותר נמדדה בשנת 2009 באליפות העולם באתלטיקה כאשר האצן יוסיין בולט, הג’מייקני, רץ מרחק של 100 מטר בקצב מסחרר של 9.58 שניות. מעבר לכך, מרבית בני האדם אינם מסוגלים לרוץ בקצב מהיר יותר מ-30 קמ”ש והרוב הגדול אינם אפילו מתקרבים לכך. לכך הצורך שלנו למהירות הוא כמעט מובן מאליו, מאז המצאת המכונית ניסה האדם לשפר, לשכלל ולהכניס טכנולוגיות מתקדמות על מנת להפוך את המכוניות למהירות יותר ואת חוויית הנהיגה למסעירה יותר ויותר.

מהי חווית נהיגת אקסטרים

פעולת הנהיגה אינה זרה לרוב בני האדם הבוגרים, אך חווית נהיגת אקסטרים היא שונה בתכלית מחוויית הנהיגה היומיומית. ניתן לחלק את חוויות הנהיגה לשני סוגים עיקריים:

  • נהיגת כביש – נהיגת כביש אקסטרימית היא התגלמות החלום עבור רבים, הישיבה מאחורי הגה ספורט של מכונית יוקרה נוצצת, כביש מתפתל אשר נפרש ונתמתח אל מעבר לאופק והאפשרות ללחוץ על דוושת הגז כשאר המגבלות היחידות הן מגבלות הכביש והדרך. כאשר משדכים לחוויה הזו את ההדרכה הנכונה, את המכוניות הנכונות ואת הכבישים הנכונים, מקבלים חוויה פשוט בלתי נשכחת.
  • נהיגת שטח – נהיגת שטח כוללות תענוג מסוג אחר, היא אינה מהירה, אך מערבת אדרנלין בכמות גדולה ומצריכה יכולות נהיגה מתקדמות ביותר. נהיגת שטח היא מלאכת מחשבת הדורשת מהנהג תכנון מקדים של מסלול הנהיגה, הכרה של הרכב ושל מיקומי הגלגלים וחישובי מהירות, גבהים ויכולות עבירות. אין ספק כי נהיגת שטח שייכת לרף העליון של חוויות נהיגה שכל חובב או חובבת הגה חייבים לעבור לפחות פעם אחת בחיים.

אילו חוויות אנו מציעים

ב-MOTORACE לקחנו את נושא חוויות הנהיגה והבאנו אותו שלב אחד קדימה, הפכנו למומחים בהפקת חוויות נהיגה וכיום אנו החברה המובילה בישראל אשר מציעה את חוויות הנהיגה המגוונות ביותר. אנו מספקים שירותים לכל הסקטורים: ימי נהיגה ליחידים, אירועים פרטיים ואירועים עסקיים ומוסדיים. ניתן להתאים את אופי הפעילות לכמות האנשים, לאופי הקבוצה ולתקציב הנתון, בין היתר אנו מציעים:

  • ימי גיבוש לעובדים
  • ימי לקוחות
  • אירוע אינטנסיב – אירוע מיוחד לשימור עובדים
  • חוויות מוטוריות
  • טיולי נהיגה ברחבי העולם
  • הדרכות נהיגה מתקדמת
  • נהג מרוצים ליום אחד

כל האירועים מופקים ברמה הגבוה ביותר, תוך שימוש בכל האמצעים הנדרשים ליצירת חוויה מושלמת, כולל מדריכי נהיגה מנוסים, מכוניות ספורט יוקרתיות על פי בחירתכם והפתעות נוספות.

חווית נהיגה מתנה

חווית נהיגה מתנה – למי זה מתאים?

ימי הנהיגה והחוויות מתאימות לכל חובב הגה, חובב מהירות וחובב מכוניות יוקרה. אנו מנוסים בהתאמת החוויה באופן האידיאלי בדיוק מושלם לצרכים ולדרישות הייחודיות שלכם. בין לקוחותינו המרוצים ניתן למצוא חברות ענק כמו: DHL, matrix, NICE, intel,, סלקום, בנק לאומי, עריית תל אביב יפו, טבע, הראל, משרד התרבות והספורט ועוד.

MOTORACE – נהיגה אתגרית מתנה

את החברה שלנו הקמנו מתוך אהבה עצומה לרכבים, לנהיגה ולתחושת האדרנלין הממכרת. אנו גאים על הזכות להנגיש את חוויות הנהיגה השונות לקהל הישראלי ולספק לכם מוצר ברמה העולמית הגבוהה ביותר. במרוצת השנים הפקנו מאות אירועים למאות לקוחות מרוצים ולאלפני בני אדם, אנו מזמינים גם אתכם לקחת חלק באחת מהחוויות השונות שיש לנו להציע. לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר חייגו: 050-236-1755.