חווית נהיגה בפרארי

חלמתם לנהוג על פרארי? סמל הסוס הצוהל מעורר בכם רגשות עזים? עכשיו גם אתם יכולים. “מוטו-רייס” מציע לכם הזדמנות שאסור לפספס, בואו איתנו למגוון של חוויות נהיגה ותוכלו להגשים חלום, לנהוג על פרארי יוקרתית, לקבל הדרכות נהיגה מתקדמות וליהנות ממסלול מרוצים ייעודי. נשמע מעניין? הפרטים המלאים בגוף המאמר.

פרארי – סוס מנצח

חברת פרארי היא יצרנית רכב איטלקית שהוקמה בשנת 1939 על ידי נהג המרוצים האיטלקי, אנצו פרארי. כך שכבר למן ההתחלה ניתן היה להבחין בקשר הדוק בין מכוניות החברה למסלול המרוצים. במרוצת השנים הפך המותג של פרארי לאחד ממותגי המכוניות המוכרים ביותר בעולם ולזה המזוהה עם יוקרה, עיצוב איטלקי משובח ומהירות גבוהה. המכוניות של פרארי כיכבו בסרטים, בסדרות וגם במסלולי המרוצים, הן נקנו על ידי עשירי העולם והפכו במהרה לסמל סטטוס של האלפיון העליון ולחלומו הרטוב של כל חובב נהיגה וחולה הגה.

חווית נהיגה אחרת

אין עוררין על כך שחווית הנהיגה בפרארי אינה דומה לחוויות הנהיגה ברכב הפרטי שלנו. זו נהיגה מרגשת עוד משלב פתיחת הדלת, הישיבה על כיסה הנהג המפנק, הלחיצה על כפתור ההתנעה, רטט הלב לקול משמע נעימת המנוע והאדרנלין שעולה לקראת הלחיצה המיוחלת על דוושת הגז. זו חוויה שכל חובב נהיגה חייב לחוות לפחות פעם אחת בחיים, ואנו ב-“מוטו-רייס” כאן בדיוק כדי להגשים לכם את החוויה הזו ואנו עושים זאת בצורה הטובה ביותר:

  • “נהג מרוצים ליום אחד” – יום מרוכז של הדרכות נהיגה מתקדמות וחוויות נהיגה על רכבי היוקרה המהירים ביותר, בין היתר תוכלו לנהוג בפרארי ולהרגיש מה זה להיות נהגי מרוץ ליום אחד.
  • טיולי נהיגה באירופה – באתר שלנו תמצאו מגוון רחב של אופציות למסעות נהיגה במסלולים מיוחדים החוצים את אירופה ומדינות נבחרות לאורכן ולרוחבן.
חווית נהיגה בפרארי

למי זה מתאים?

חוויות הנהיגה שלנו מתאימות במיוחד לאלו אשר לוקים בחיידק המכוניות ורוצים להגשים חלום, אך אין לנו ספק כי החוויה הזו של נהיגה במכוניות פאר היא חוויה מומלצת עבור כל אחד. ניתן לתאם פעילויות ליחידים, זוגות ולקבוצות קטנות וגדולות. בנוסף, ניתן להפיק אירועים לקבוצות פרטיות, ימי גיבוש לצוות העובדים שלכם וגם אירוע מוטורי לחיזוק קשרי לקוחות וכדומה.

 MOTORACE – חוויות נהיגה מתקדמות

“מוטו-רייס” הוקמה מתוך אהבה ותשוקה אמיתית לתחום הנהיגה המוטורית, לכן אנו לוקחים ברצינות רבה את הפעילויות, החוויות והטיולים שלנו. אנו שמחים על האפשרות להנגיש את התחום תוך שמירה על מקצועיות רבה ומחיר אטרקטיבי. לפרטים נוספים חייגו: 050-236-1755.