אירועים עסקיים ללקוחות

events with engine

בשנים האחרונות הבינו בחברות הגדולות במשק כי בדיוק כמו בימי גיבוש לעובדים, יצירת חוויה חיובית ומשותפת בין נותני שירות ללקוחותיהם יוצרת חיבור מיוחד ביניהם ובכך מספקת ערך מוסף משמעותי שבא לידי ביטוי, לאחר מכן, בעבודה השוטפת.

מוטו-רייס ישראל מקיימת עבור ארגונים רבים ימי לקוחות מוטוריים, אליהם מוזמנים מנהלי מכירות או גורמים אחרים בארגון אשר באים במגע עם הלקוחות השונים. מנגד, מוזמנים הלקוחות (הפנימיים או החיצוניים) והפעילות מתקיימת באופן שיוצר שיתוף פעולה פורה בין כלל המשתתפים בזמן האירוע ולאחריו.

סוגי הפעילויות משתנים וניתן לבצען במקומות סגורים או פתוחים, על אספלט או על עפר, בים או באוויר וכמובן שניתן לשלב את כל אלו לתוך אירוע אחד בו זמנית.

מתוצאות סקרי שביעות רצון שמקיימת מוטו-רייס ישראל לאחר הפעילויות השונות, ניתן לראות בבירור אחוזי הצלחה גבוהים מאוד, הן ביצירת קשרים אישיים והן באמון שנוצר בין הצדדים, והחשוב מכל – השפעה ארוכת טווח של החוויה המשותפת,  אשר בכל התקשרות עתידית תעלה בשיחה באופן זה או אחר, ובכך תהפוך את התקשורת לחמה ונעימה יותר.

 

יום מסלול עבור לקוחות מותג הרכב ABARTH

לקוחות המותג הוזמנו לקחת חלק ביום מסלול בו התקיימה הדרכת נהיגה מקצועית בשטח פעילות סטרילי (מנחת מטוסים) שהוגדר לטובת האירוע.

עם הגעתם של המשתתפים הוכנסו למתחם מוצל ומצונן בו המתינו עמדות שתיה וכיבוד, בהמשך התיישבו המשתתפים לארוחת צהריים כשרה בסגנון "על האש".

במהלך כל יום הפעילות השתתפו כ-75 רכבים אשר עברו הדרכה מקצועית ע"י מאמני נהיגה מתקדמת ושיפרו במקביל ליכולות הנהיגה גם את אורך החיוך על פניהם.

כלל האירוע צולם מתוך הרכבים, מחוץ לרכבים על הקרקע ובאמצעות רחפנים מקצועיים מהשמים.

פעילות מהסוג הנ"ל ניתן לקיים במתכונת משתנה בהתאם לצרכים, כמות המשתתפים, סוגי הרכבים ומיקום הפעילות.

אחרי אירוע לקוחות שכזה, ככל הנראה הלקוח ישאר שלכם לנצח !

פעילות ימית וצלילה מודרכת ללא ניסיון קודם NICE 2015

טיסות כיף בטור לאורך חופי ישראל מיקרון 2015

מסיבת יאכטה, אבובים, אופנועי ים וארוחה בלב ים NESS 2016

WhatsApp
אתם במרחק נגיעה אחת מהגשמת החלום הכי מגניב שלכם.
יש לכם שאלות ..?
מוזמנים לשלוח הודעה

עכשיו מתחילים לדבר !

את/ה במרחק נגיעה אחת מהגשמת החלום הכי מגניב שלך…
עוד קליק אחד ונציגי מוטורייס ישראל יחזרו אליך עם כל הפרטים, המחירים וכל מידע אחר שיש לך צורך בו.

רח' מנחם בגין 132 תל אביב

שליחת הודעה