ימי גיבוש עובדים

ימי גיבוש לעובדים/לקוחות  הם ימי פעילות שמטרתם  לשלב חוויה טובה עבור צוותי הארגון או לקוחותיו בשילוב פעילות גיבוש ע"י יצירת גורם מחבר (משימות משותפות או סדנא) בין כלל העובדים שלא תמיד קיים באופן טבעי.

לא אחת אנו נתקלים בארגונים שמקיימים ימי גיבוש בהם העובדים כלל אינם מכירים האחד את השני, זאת למרות היותם שותפים לצוות במקום העבודה..

ימי הגיבוש במוטו-רייס ישראל יוצרים את גיבוש הצוותים  באמצעות פעילות מוטורית, בה נוצר חיבור מיידי בין העובדים  ויצירת חוויה בלתי נשכחת. 
שאלה שכיחה היא: "ומה עם הנשים?" התשובה ברורה: "הן תנצחנה!"

פעילות מוטו-רייס ישראל מתאימה לנשים ולגברים כאחד, למבוגרים ולצעירים וכמו כן לבעלי מוגבלויות*. ימי הגיבוש המוטוריים במוטו-רייס ישראל כוללים פעילות כביש ושטח, אוויר וים, בחלל סגור או פתוח. הפעילויות מתקיימות בכל חלקי הארץ בהתאם לצרכים ולסוג הפעילות הנדרש וניתן להוסיף להן כיבוד קל או ארוחה מלאה, כיתות הדרכה, צילום ועוד...

אתגרו את העובדים שלכם, יום הגיבוש הבא שלכם יעשה הרבה רעש!
* מוטו-רייס ישראל פועלת רבות לטובת שילוב בעלי מוגבלויות בחברה בכלל ובפעילות המוטורית בפרט, ברשות החברה אמצעים המאפשרים נהיגה ושיתוף בעלי מוגבלויות בכלל הפעילויות הקיימות בחברה. 

עלות הפעילויות השונות מותאמת תמיד לדרישת הלקוח ומתחילה ב-100 ש"ח למשתתף וצפונה בהתאם לפעילות.
לפרטים נוספים ולהצעת מחיר, פנו אלינו עוד היום.


אתגר ג'ימקאנה ישראלי

אתגר ג'ימקאנה ישראלי הוא נגזרת של פעילות ספורטיבית תחרותית אשר מותאמת לנהגים לא ספורטיביים. הפעילות מתאימה למשתתפים באופן פרטני או כחלק מצוות (עד 3 משתתפים) ומבוצעת בסוגי רכבים משתנים בהתאם לסוג האירוע.

לפרטים נוספים

פעילות מסוקים בשמי ישראל

פעילות מסוקים בשמי ישראל מיועדת עבור קבוצות אשר מעוניינות לצמצם זמנים ולהספיק מקסימום פעילות במינימום זמן, קבוצות אשר מעוניינות לצפות בנופי הארץ מלמעלה ללא פעילות נוספות או כחלק מפעילויות שונות כגון אתגר חפש את המטמון.

לפרטים נוספים

תחרות יאכטות בלב ים

הפעילות האתגרית המתאימה ביותר לקיץ הישראלי, תחרות יאכטות בלב ים. שילוב של גיבוש המשתתפים יחד למטרה משותפת, הנאה ומים צוננים.
הפעילות מתקיימת בים התיכון באמצעות יאכטות חדישות ומפנקות בגדלים שונים.

לפרטים נוספים

שייט וצלילות בקפריסין

למטיבי הלכת מבנינו אנו ממליצים השנה על פעילות חדשה בחברה הכוללת יציאה מישראל ביאכטה מפנקת נהוגה בידי סקיפר מקצועי אל קפריסין השכנה, שם נבצע צלילות ופעילויות נוספות רבות. השייט מתאים גם למשפחות או בודדים.

לפרטים נוספים

פעילות RZR אתגרית

RZR ( רייזר) הינו רכב 4X4 קטן מיימדים מופעל ע"י נהג + נווט, מפלצת קטנה בעלת נפח מנוע של 1000 סמ"ק, כח אדיר ועבירות משובחת!
כל שנותר הוא לבחור את המסלול המתאים ולצאת לחוויה מהירה במיוחד בטבע הישראלי.

לפרטים נוספים

מירוץ קארטינג מקצועי

הבדל גדול מאוד קיים בין נהיגת קארטינג כמו שרובנו עשינו, לבין מירוץ קארטינג מקצועי במסלול מקצועי, עם מאמנים מקצועיים, כלים סופר מקצועיים וחוקים אמיתיים! אנו מזמינים אתכם למירוץ קארטינג כמו שטרם ראיתם!

לפרטים נוספים


בחנות המזכרות שלנו כבר ביקרת ?

אין סיום מתוק יותר לחוויה מאשר מזכרת נעימה...
בחנות המזכרות שלנו תוכל/י למצוא מזכרות כלליות או כאלו הנוגעות לפעילות בה השתתפת ספציפית.
חנות המזכרות מתעדכנת מעת לעת בהתאם לאופי הפעילויות והצורך.
ברכישה קבוצתית ניתן לרכוש פריטים אשר לא נמצאים כחלק מהמלאי הקבוע.



יום גיבוש מוטורי לעובדים

חוויה בלתי נשכחת שנשארת תמיד עם העובדים, בואו להיות שונים, יצירתיים, מיוחדים! תראו לעובדים שלכם שאתם מעריכים אותם והם ללא ספק יחזירו בגדול...
מוטו-רייס ישראל, אירועים עם מנוע!



בניית אתרים - טואול