רעיונות ליום כיף וגיבוש לצוותים ומחלקות

בכל מסגרת שיש בה שגרה שחוזרת על עצמה, יש שחיקה לכוח האדם שנושא בנטל. ישנן מסגרות קשוחות יותר, כמו מסגרת צבאית, בהן השחיקה מורגשת יותר, הן ברמה הפיסי והן ברמה המנטאלית, ישנן מסגרות בהן השחיקה היא פחות מורגשת וקטנה יותר. השחיקה שבשגרה משפיעה על כל אחד ואחת מאיתנו בצורה אחרת, אצל אחדים מאיתנו היא מורגשת ומשפיעה יותר, ואצל אחדים פחות. דבר אחד משותף לכולם והוא הרצון להתנתק מדי פעם מהשגרה ולעשות משהו בשביל עצמנו.

במסגרות שונות הכוללות בין היתר מפעלים או בסיסים צבאיים למשל, ישנה חלוקה לצוותים או מחלקות על מנת לאפשר לכל מחלקה להתגבש טוב יותר ובאופן אינטימי. מסגרות המחולקות למחלקות יוצרות קשרים בין אישיים טובים יותר, והתמחות מקצועית בקרב חברי הצוות. בכל ארגון גדול המחולק למחלקות לרבות ארגון צבאי מובן שהמשאב היקר ביותר והחשוב ביותר לכל ארגון, הינו המשאב האנושי. על יכולותיו והמוטיבציות שלו קמים ונופלים דברים. נושא המוטיבציה של כוח האדם בארגון נחקר ועוד ייחקר רבות, במטרה להגיע למסקנות תקפות בנוגע לאופן שבו שומרים על המוטיבציה ומסייעים לאנשים בארגון להרגיש תחושת שייכות. אחת הפעילויות הכי כיפיות, מעצימות ומהנות, היא פעילות גיבוש חווייתית עם חברים קרובים או אנשים שאנו מכירים.

רעיונות ליום גיבוש מחלקתי

כיצד למצוא רעיונות לגיבוש מחלקה?

כיום חברות וארגונים בכל סדרי הגודל, יודעים שעל מנת לטפח את המשאב האנושי, צריכים לדאוג לרווחתו, ולאפשר לו להתאוורר מדי פעם. בנוסף, מומלץ לעשות כל מה שניתן על מנת לאפשר קשרים טובים בצוות או במחלקה, ותחושת גאווה ושייכות לכל אחד ואחת מחברי הצוות. פעילות גיבוש מקצועית אחת לתקופה הכרחית מדי פעם כדי לשבור שגרה, לאפשר אוורור, גיבוש והטענת מצברים. פעילות זו יכולה להיות קצרה, למשך מספר שעות או יום, ויכולה להיות מקיפה יותר ואינטנסיבית, בסגנון של סדנה למשך כמה ימים או מפגשים. הכל תלוי במטרות הפעילות, הצרכים והתקציב כמובן. בכל ארגון גדול ישנה מחלקה מיוחדת שאחראית על הרווחה של כוח האדם. בין תפקידיו של צוות משאבי אנוש הוא להביא כל כמה חודשים רעיונות לגיבוש מחלקה לאישור האחראים.

חברת מוטו רייס ישראל מתמחה בימי גיבוש מיוחדים למחלקות ולצוותים בסדרי גודל שונים וברמות גיבוש משתנות. תוכלו להתייעץ עם הצוות של מוטו רייס ולקבל רעיונות ליום גיבוש מחלקתי עבורכם, הפעילות המתאימה והמדויקת ביותר עבור גודל הקבוצה שלכם והרכבה האנושי. ימי הכיף והגיבוש שאנו מציעים מביאים איתם המון אתגר, הנאה, גאווה ותחושת סיפוק עצומה. באפשרותכם להוסיף לכל פעילות גם כיבוד קל או ארוחה מלאה, ולסיים את היום עם טעם טוב. אנו מספקים גם שירותי צילום מקצועיים להנצחת האירוע, החוויה והחיוכים שלא נמחקים. אתם מוזמנים להיכנס אל האתר ולהתרשם ממגוון הקורסים והאפשרויות שאנו מציעים. לחצו כאן לפרטים נוספים, או צרו קשר בטלפון – 03-6002678