פעילות גיבוש לצוותים ומחלקות

בכל מסגרת שהיא ישנה ציפייה לימי כיף, פעילות מגבשת או כל אירוע שיוציא אותנו מהשגרה, ירענן אותנו ויוסיף טעם וצבע לחיים. כאשר מדובר במסגרת קשוחה כמו מסגרת צבאית למשל, הדברים נכונים אפילו עוד יותר. מסגרת צבאית הדוקה וקשוחה, עם מעט שעות שינה, עבודה שתנאיה לא שגרתיים ומטלות קשות, מייצרת שגרה עוד יותר עמוסה בלחצים מהרגיל. הלחצים הפיסיים והנפשיים איתם החיילים נאלצים להתמודד קשים עוד יותר ומייצרים שחיקה חזקה עוד יותר. בנוסף חיילים בשירות חובה נמצאים בבסיסים רחוקים מן הבית בדרך כלל.

יחידות צבאיות מחולקות לחטיבות, מחלקות, כיתות וצוותים. בקבוצות אלו הקשרים הבין אישיים והחברתיים וכמו כן האחווה והגיבוש חשובים הרבה יותר מבכל קבוצה אחרת. מסיבה זו חשוב עוד יותר לאפשר פעילות גיבוש מחלקה או צוות, על מנת לתת לחיילים ולחיילות מנוחה, ריענון מהשגרה, לאפשר גיבוש ורעות עוד יותר חזקים וכמובן להטעין את המצברים. גם בצבא או במשטרה, כמו בכל ארגון גדול ומסודר, ישנו דגש מיוחד ותשומת לב רבה המושקעת בטיפוח של המשאב האנושי ונעשה המקסימום האפשרי על מנת לטפח גיבוש, אחווה וגאוות יחידה.

 

כיצד לבחור פעילות מחלקתית מהנה ומגבשת?

פעילות מיוחדת לגיבוש של חיילים וחיילות יכולה להיעשות במגוון של דרכים ורעיונות. זה יכול להיות יום כיף הכולל ביקור במקום מיוחד, טיול בחיק הטבע, ארוחה טובה ומשובחת או פעילות אתגרית, מעצימה ויוצאת דופן. ישנם אירועים המתאימים להפעלה בתוך הבסיס עצמו, וישנן הפעלות המצריכות מעט יותר לוגיסטיקה ויציאה אל לוקיישן נבחר. כמובן שיציאה מהבסיס היא יותר אטרקטיבית בדרך כלל שכן היא מאפשרת יציאה אמתית מהשגרה.

פעילות גיבוש מחלקה

סוגי פעילויות המתאימות לחיילים, צוותים, קצינים ומפקדים הם רבים ומגוונים. הפעילות תלויה במקרים רבים בהרכב האנושי של הקבוצה, במטרות אותן מעוניינים להשיג, בזמן ובתקציב הנתונים. לפעילות חיצונית ישנם יתרונות משמעותיים, כי ישנה האפשרות לבחור לוקיישן ותפאורה בהזמנה אישית, ישנה כמובן יציאה אמיתית אל החופש והטבע ואלו דברים שמעצימים את ההתרגשות והחוויה.

חברת מוטו רייס ישראל מתמחה ביצירת הפעלות וגיבוש מאתגרות, המאפשרות חיבור מיוחד וחזק יותר בין חברי הקבוצה. הפעילות המוטורית היא עוצמתית ומאתגרת מטבעה ולכן הסיפוק המושג במאמץ אישי וקבוצתי מעין זה גדול ומספק עוד יותר. מוטו רייס הינה חברה מנוסה ומקצועית בהפעלות מיוחדות לימי כיף וגיבוש לקבוצות ולצוותים. אנו שמים דגש מיוחד על יחסי אנוש ותכנון אירועים בהתאמה אישית. אתם מוזמנים להיכנס אל האתר ולהתרשם ממגוון הקורסים והאפשרויות שאנו מציעים. לחצו כאן לפרטים נוספים, או צרו קשר בטלפון – 03-6002678