פעילות גיבוש לעובדים – ליהנות ולהכיר אחד את השני טוב יותר

פעילות גיבוש לצוות עובדים הינה חשובה ביותר לכל מקום עבודה המכבד את עצמו ואת העובדים שלו. מטרתה של הפעילות היא לאפשר לעובדים להכיר זה את זו טוב יותר, בסביבה ניטרלית המאפשרת התנהגות טבעית ונינוחה. ימי גיבוש לעובדים מסייעים בשבירת דיסטנס בין מנהלים הארגון לשאר העובדים, ובכך עוזרים גם בשיפור תדמיתם של המנהלים בעיני שאר העובדים. בנוסף, הפעילות מסייעת לשפר את התקשורת הבין אישית ותורמת לזרימת מידע טובה יותר במהלך העבודה. פעילות גיבוש לעובדים נעשית בדרך כלל במסגרת של סדנאות ייחודיות ומקצועיות המועברות על ידי חברה או מנחים המתמחים בתחום או בנושא מסוים, אשר סביבו מתקיימת הפעילות עצמה.

שגרת החיים הרגילה נוטה לייצר בקרב עובדים שחיקה ואם נוסיף לכך שכל אחד ואחת מהם גם מנהל משק בית שגם הוא מוסיף לשחיקה, אפשר להבין מדוע העובדים לעיתים נראים מותשים והמוטיבציה שלהם נמצאת בירידה. פעילות גיבוש צוות עובדים אחת לתקופה הינה הכרחית על מנת לאפשר לעובדים ולמנהלים עצמם לקחת מעט חופש מהשגרה המתישה, לצאת להתרענן, לקחת קצת אוויר ולהטעין את המצברים. פעילות מגבשת וייחודית מחזירה לאנשים את הצבע ללחיים ומסייעת להם לחזור למקומות העובדה עם תחושת גאווה שאכן הם חשובים וראויים, מה שמוביל לעלייה משמעותית במוטיבציה שלהם בדרך כלל.

 

כיצד לבחור פעילות גיבוש לעובדים בצורה נכונה?

סדנאות או ימי גיבוש נשענות בדרך כלל על נושא מסוים או מטרה מרכזית שסביבם נערכת הפעילות עצמה. הפעילות מציעה הנאה והנעה לצד היכרות חברתית טובה ועמוקה יותר. סדנאות איכותיות ומושקעות משאירות טעם טוב, וחשק רב להישאר בפעילות עד תומה. כדי שפעילות הגיבוש תעבוד ותעבור על הצד הטוב ביותר, חשוב ליצור קשר עם חברה המתמחה בארגון והפעלת אירועים, חברה שיש לה את כל הידע, הניסיון והכלים על מנת שתדעו שאתם והעובדים שלכם מקבלים את הטוב ביותר. חלק מהחברות מציעות פעילות אינדור, פעילות בתוך מבנה, זה יכול להיות ממש בתוך החברה שלכם או במקום סגור אחר, וחלק מהחברות יציעו לכם פעילות מסוג אאוט דור, פעילות במקום פתוח, שיכול להיות בחיק הטבע, על חוף הים, ואפילו אטרקציות על מסלולי מרוצים.

פעילות גיבוש לצוות עובדים

פעילות טובה ומקצועית נעשית בהתאמה אישית לצורכי הקבוצה והרכבה החברתי. מסיבה זו חשוב לתכנן ולהתייעץ עם החברה המפעילה כדי ליצור אירוע מכובד ומדויק, שבו כל חברי הקבוצה יוכלו לקחת תפקיד וחלק בחוויה. חברת מוטו רייס ישראל מתמחה בהפעלת אירועים מוטורים לחברות וארגונים בכל הגדלים. החברה מציעה פעילות כיפית ומאתגרת שתיצור עבורכם בדיוק את האווירה הנכונה ואת הגיבוש הטוב ביותר לעובדים. את האירועים ניתן להזמין עם כיבוד קל או עם ארוחה מלאה. ניתן גם להזמין שירותי צילום מיוחדים להנצחת החוויה והחיוכים. אתם מוזמנים להיכנס אל האתר ולהתרשם ממגוון הקורסים והאפשרויות שאנו מציעים. לחצו כאן לפרטים נוספים, או צרו קשר בטלפון – 03-6002678