פעילויות מיוחדות לגיבוש עובדים

פעילויות גיבוש לעובדים מסייעות להשיג מספר מטרות חשובות לארגון, למנהלים ולעובדים בו זמנית. בשל החשיבות והתרומה הגדולה לארגון, הן הפכו פופולריות, ולכן חברות, ארגונים ומפעלים מהקטנים ביותר ועד הגדולים ביותר, מחפשים אחת לתקופה את הפעילות המתאימה ביותר והייחודית ביותר. בחירה בפעילות ייחודית ולא שגרתית שמוציאה את העובדים מהקופסה והשגרה המתישה, זוכה לתשואות ושיתוף פעולה בלתי רגילים, ומסייעת לממש את הפוטנציאל ואת הרווח טווח המידי וגם הרחוק, שטמון בפעילות מסוג זה.

פעילות גיבוש לעובדים שמועברת על ידי חברה מנוסה ומקצועית בצורה חווייתית, מאתגרת ומהנה, מסייעת מאוד לעובדים להכיר אחד את השני טוב יותר, ללמוד שיש אנשים נוספים שניתן לסמוך עליהם, ובכך מקרבת בין הלבבות ומסייעת לכל אחד ואחת להגביר באופן משמעותי את תחושת הגאווה והשייכות שלהם לארגון. מקומות עבודה רבים כבר הבינו שעל מנת שעובד ייתן מעצמו את המקסימום, חשוב מאוד שירגיש זיקה ותחושת שייכות לארגון. פעמים רבות בתוך מקום עבודה ושגרת העבודה היום יומית, ישנם עובדים שהולכים קצת לאיבוד או עובדים חלק גדול מהיום לבד. עבודה שגרתית עלולה ליצור שחיקה מצטברת ולפגוע במוטיבציה. מסיבה זו ימי הגיבוש כה חשובים, והם נותנים לכל אחד ואחת מהעובדים את הבמה ואת זריקת האנרגיה הנדרשת כדי להחזיר אותם אל המסלול בכוחות מחודשים.

 פעילות מיוחדת לימי כיף וגיבוש חברתי

בכל אחד ואחת מאיתנו קיים הניצוץ התחרותי והרצון להוכיח את עצמו בפני מנהליו וחבריו לארגון, ואולי גם להוכיח לעצמו. קורה מדי פעם, שישנה פעילות ליום גיבוש לעובדים, שיוצרת עבורם את החוויה הנכונה על מנת לאפשר לכל אחד ואחת להביא לידי ביטוי כישורים אישיים ואולי אפילו להראות צדדים נוספים באישיות שאיש במקום העבודה לא ידע שהם אכן קיימים. לא פעם בהפעלות כאלו ניתנת הזדמנות לאנשים מסוימים והם מנצלים את הבמה שניתנה להם ואכן מצליחים להפתיע את הקולגות במקום עבודה.

פעילות גיבוש לעובדים

סדנאות ופעילות גיבוש מקצועיות, מושקעות ומיוחדת, מסייעות לארגון להשיג מטרות מידיות, כמו קשר בין אישי טוב, חברות ואחווה טובים יותר בין החברים המשתתפים, ובסוף היום גם תקשורת טובה יותר וזרימת מידע איכותית ופתוחה יותר בארגון. פעילות מאתגרת מסייעת לכל אחד להפיק מעצמו את המקסימום ולכן נותנת לכל משתתף ומשתתפת סיפוק מידי ותחושת גאווה. הפעלות גיבוש מקצועיות צריכות ליצור ניתוק מהשגרה לצד אתגר וחוויה שירגשו ויצליחו להעיר גם את האדיש ביותר בחברה. חברות מקצועיות כדוגמה מוטו רייס ישראל ידעו להרים עבורכם את האירוע הטוב ביותר והחוויתי ביותר.

חברת מוטו רייס מתמחה בעריכת ימי גיבוש חברתיים לעובדים ולחברים. מטרת הפעילות ליצור עבורכם פעילות מוטורית ייחודית, חווייתית, מאתגרת ומרתקת. הפעילות מתאימה ומותאמת לכל קבוצה או חברה באופן אישי, כך שכולם יוכלו לקחת בה חלק. הפעילות מתקיימת בפרישה ארצית והתאמה אישית לצרכי הארגון. ניתן להוסיף כיבוד, צילום מקצועי שינציח את החוויה והחיוכים ועוד. אתם מוזמנים להיכנס אל האתר ולהתרשם ממגוון הקורסים והאפשרויות שאנו מציעים. לחצו כאן לפרטים נוספים, או צרו קשר בטלפון – 03-6002678