נהיגת מרוצים באיטליה – חוויה של פעם בחיים

האיטלקים שבארץ המגף קרובים אלינו יחסית גם במנטליות ובתרבות, בתשוקה לחיים הטובים ואפילו קרובים מהבחינה הגיאוגרפית באופן יחסי. איטליה היא בירתה העולמית של מכוניות ספורט ומכוניות מרוצים ברמה הגבוהה ביותר, הן מהבחינה העיצובית ולא פחות מכך, גם מבחינת יכולתן של המכוניות. מיטב החברות המובילות בתחום המרוצים מגיעות מאיטליה, כאשר בשורה הראשונה של היצרנים המובילים עומדים פרארי, למבורגיני, מזראטי, אלפא רומיאו, לנצ'יה ועוד.

האיטלקים הינם אנשים חמים מאוד המזכירים את הישראלים ולכן ישראלים רבים אוהבים לבקר באיטליה. מדינה זו מציעה למבקרים חוויות עשירות ויוצאות דופן כמעט בכל תחום. האיטלקים ידועים מאוד בזכות העיצובים המושקעים והמורכבים שלהם, ובזכות ההתייחסות לפרטים הקטנים, דבר הבא לידי ביטוי גם באדריכלות, ובמבנים מיוחדים מהם ניתן להתרשם כמעט בכל עיר ורחוב. העיצוב ממשיך גם לתחום הקולינרי וכמובן גם אל תחומי הרכב, המוטוריקה והמרוצים. גם תחום הרכב נחשב חשוב ביותר וקשור בהיסטוריה ובמסורת האיטלקית.

 

כשכוח ועיצוב נפגשים

באיטליה תחום הרכב והמרוצים הינו מפותח ביותר, ואין מרוץ נחשב ויוקרתי שלא תמצאו בארץ המגף. יצרני הרכב המובילים את התחום המוטורי כמו פרארי, מזראטי, ולמבורגיני, מקפידים לעדכן אחת לכמה שנים את ליין המכוניות שלהם ולהציג דגמים מעודכנים למסלולים וגם למכירה סדרתית. האיטלקים גאים מאוד במסורת ארוכת שנים של הרכבה איכותית של טובי אנשי המקצוע ומשתדלים לשמור עד עצם היום על עבודת יד לצד עבודה במכונות ורובוטים. העיצובים נעשים על ידי טובי השרטטים שבעולם.

נהיגת מרוצים באיטליה

מכוניות מרוץ איטלקיות ידועות בזכות כוחן הרב. במכוניות אלו נעשה מאמץ לשדך בין מנוע רב עוצמה, לבין מכונית רחבה ונמוכה, מה שמאפשר מעבר כוח אדיר אל גלגלים רחבים במיוחד ובנוסף שלדה עם מרכז כובד נמוך. פרמטרים חשובים אלה יוצרים התנהגות כביש שאנו לא מכירים מבחינה פיסקלית וחוויית נהיגה משכרת חושים. מי שכבר נהג במכונית מרוץ איטלקית יודע ובוודאי זוכר את הכוח ואת התנהגות הכביש יוצאי הדופן, שמותחים את חוקי הפיסיקה מעבר לכל דמיון.

אם אתם אוהבים לנהוג מהר, להרגיש כוחות ג'י כמו במטוסים, אתם מוזמנים לצאת למסע של נהיגת מרוצים באיטליה עם חברת מוטו רייס. החברה מתמחה בהוצאת משלחות מישראל לנהיגת מרוצים ביעדים אקזוטיים בעולם ובכלל זה איטליה. ההדרכה היא במסלולי מרוצים מקצועיים שכמותם לא תראו בישראל, עם מכוניות מרוץ איטלקיות ומדריכים ישראליים. זהו השילוב הנכון ביותר ליצור עבורכם חוויה של פעם בחיים, בצורה הכי נכונה ובטיחותית שיש. אתם מוזמנים להיכנס אל האתר ולהתרשם ממגוון הקורסים והאפשרויות שאנו מציעים. לחצו כאן למידע נוסף, או צרו קשר בטלפון – 03-6002678