נהג מרוצים ליום אחד – חוויה בלתי נשכחת

תחום הספורט המוטורי קיים כבר למעלה מ – 100 שנה, כאשר המרוץ הראשון נערך בשנת 1894 בפריס. מרוץ זה היה בעצם מעין מבחן כדי להוכיח את אמינות לכלי הרכב שהיו קיימים באותה העת. כ – 10 שנים לאחר מכן הפכו מרוצי המכוניות לפופולריים יותר, ויצרנים החלו להכניס את רכבי דור העתיד אל מסלולי המרוצים. בהתאמה החלו גם חובבי רכב רבים להיכנס אל התחום ולהגיע אל מסלולי המרוצים על מנת לצפות בנהגים המפורסמים וברכבים עתירי הטכנולוגיה וכוחות הסוס. מאז ענף המרוצים גדל והתפתח בהתמדה.

כיום תחום נהיגת המרוצים מפותח מאוד בתור מקצוע ברמות שונות של כישורים ונהיגה וכמו כן במסגרות שונות של תחרויות בשטח או בכביש. ילדות וילדים רבים חולמים להיות יום אחד נהג מרוצים ולהתנסות בפעילות המוטורית האקסטרימית הזו. כניסתן של מכוניות ספורט ומרוץ רבות אל שוק המכוניות בארץ, פתחה את האפשרות של כל אחד ואחת מאיתנו להגשים חלום ולהפוך נהג מרוצים ליום אחד. מכיוון שמכוניות ספורט אמתיות הן יקרות והנהיגה בהן אינה חסכונית ונוחה ביום יום, רבים מעדיפים להחזיק במכונית משפחתית רגילה או ברכב נוח אחר. כדי להגשים את החלום בכל זאת הם בוחרים לפנות לפעילות נהיגת מרוצים שאותה מציעות חברות המתמחות בחוויה זו, וגם לבצע זאת בצורה בטיחותית במסלולים המיועדים לשם כך. נהג מירוץ ליום אחד אינה פעולה של מה בכך, וחשוב לחוות את החוויה עם חברה מוכרת ואמינה, יחד עם נהג מנוסה שיספק לכם הדרכה ותיקונים נדרשים בזמן אמת, על מנת שזו תהיה גם מהנה וגם בטוחה.

נהג מרוצים ליום

על קצה המזלג – נהג מרוץ ליום אחד  

לכל מכונית יש את המגבלות שלה ובדרך כלל מכוניות מרוץ מציעות טווח מגבלות פיזיות גדולות בהרבה מאשר מכוניות רגילות. הבדלים אלה נובעים מענייני יציבות, התנהגות שילדה והיגוי, יכולות תאוצה וגם יכולות בלימה מתאימות. נהג מרוצים ליום אינו מכיר בהכרח את המכונית, את יכולותיה ואת מגבלותיה, ולכן חשוב להגיע אל מגבלות המכונית או המגבלות של הנהג עצמו במתינות ובהדרגה. מתיחת גבולות היכולות שלנו או של המכונית הינה מאתגרת ביותר ומעניקה חווית אישית של עוצמה וכוח בלתי נשכחים. חווית נהיגת מרוצים ליום אחד תשאיר אתכם ללא ספק פעורי פה ועם אדרנלין זורם בגוף למשך כל היום לפחות. מסיבה זו לקוחות חוזרים לחוויה זו שוב ושוב ומנסים מגוון של מכוניות, וכך גם יכולים ללמוד איזה רכב מתאים יותר לסגנון הנהיגה האישי שלהם.

אם אתם רוצים לחוות ולהיות נהג מרוצים ליום אחד המלצות ניתן לקבל מחברים שכבר עשו זאת, או לחלופין לחפש את החברות הטובות והאמינות בתחום באינטרנט או ברשתות החברתיות. חברת מוטו-רייס מובילה את תחום הפקת האירועים והחוויות המוטוריות בישראל. החברה מציעה קורסים, הדרכות ואירועים מיוחדים, בהתאמה לפי צרכים אישיים. חברת מוטו רייס מציעה לכל אחד ואחת חוויה בלתי נשכחת בה יוכלו להיות נהגי מרוצים ליום אחד, פעילות המוצעת ברכבי יוקרה וספורט המיועדים בדיוק במטרה לתת לכם חוויה מלאה באדרנלין. אתם מוזמנים להיכנס אל האתר ולהתרשם ממגוון הקורסים והאפשרויות שאנו מציעים. לחצו כאן לפרטים נוספים, או צרו קשר בטלפון – 03-6002678