ימי גיבוש – לאחד את הקבוצה ולייעל את העבודה

אינטראקציה בין אנשים היא תמיד דבר מורכב, המושפע מלא מעט גורמים. אופיים של האנשים, הגיל שלהם, מצבם האישי, מעמדם באותה קבוצה/מקום עבודה וכמובן המין שלהם – זכר או נקבה. בין אם זו קבוצה קטנה של אנשים או קבוצה גדולה, בין אם זו קבוצה של חברים או קבוצת עובדים, הנמצאים יחד באותו מקום עבודה, אין ספק שמדובר בנושא מרתק שרבים חקרו ודיברו עליו. אחת הדרכים לאחד בין האנשים ולגבש אותם היא באמצעות פעילויות שונות, במסגרת ימי גיבוש לקבוצות קטנות או לקבוצות גדולות.

להתאים את הפעילות לקבוצה

יותר ויותר חברות מציעות כיום יום גיבוש לקבוצות קטנות וגדולות, הכוללים מגוון רחב של פעילויות והפעלות שונות, הנערכות במקומות פתוחים או סגורים. זו יכולה להיות קבוצה קטנה של עובדים או קבוצת חברים קטנה ואינטימית, חברים שמכירים לא מעט שנים. הסוד הוא להיות ביחד, ליהנות זה לצד זה ולהפיק תועלת כדי להפוך לקרובים ומגובשים הרבה יותר. כאשר מדובר בקבוצה של עובדים, למשל, גיבוש הוא הכרחי והוא זה שיכול להשפיע לחיוב על איכות העבודה של אותם עובדים חברי הקבוצה וגם על התחושה האישית שלהם במקום. כאשר מדובר בקבוצת חברים, יום גיבוש כזה יכול לקרב ולעזור להתמודד עם אתגרים שצצו לאורך השנים, כאלה שעליהם לא מדברים. גיבוש בין אנשים שכלל לא מכירים אחד את השני (לפחות לא בפן האישי) מייצר קרבה רבה, שובר גבולות ותורם לעבודת הצוות. ימי גיבוש שכאלה הם מהנים מאד ומעלים סוגיות, "על הדרך", שמשפרות משמעותית את התקשורת בין החברים ואת יכולתם לעבוד זה עם זה וזה לצד זה.

ימי גיבוש לקבוצות קטנות

הנאה וכייף

פעילויות הגיבוש יכולות להתאים לקבוצות מכל מיני סוגים. לקבוצות מעורבות של נשים עם גברים, לקבוצות של נשים בלבד או גברים בלבד, לקבוצות של עובדים צעירים מאד וגם למבוגרים יותר. כל פעילות, בין אם נעשית באוויר, בים או ביבשה, מותאמת באופן נקודתי לחברי הקבוצה ולמטרות שאותה היא רוצה להשיג. וזהו בדיוק היופי והיתרון הרב שביום גיבוש שכזה. יכולתו להיות מותאם באופן מדויק אל המשתתפים ולכלול את סוג הפעילות הרלוונטי להם, כזו שיוכלו ליהנות ממנה אך בו זמנית להפיק ממנה לא מעט תועלת.

חברת מוטו רייס ישראל מציעה מגוון של הפעלות וימי גיבוש לקבוצות קטנות וגם גדולות. חלקן מתקיימות בארץ, חלקן בחו"ל, חלקן באוויר הפתוח וחלקן במקומות סגורים. כל אחת מהפעילויות מותאמת לסוג ולאופי הקבוצה והיא מתבססת על תכנון ועל ידע של שנים. החברה מביאה אתה ניסיון רב מאד בתחום והיא נחשבת לאחת המובילות בישראל כיום בכל הקשור להפקת אירועים מוטוריים. לחצו כאן לסקירת כלל האפשרויות המוצעות לכם במסגרת ימי הגיבוש, או צרו קשר בטלפון – 03-6002678 לשאלות נוספות וקבלת מידע רלוונטי נוסף.