טיול שמביא אתו ניחוחות של יוקרה

אוהבים רכבי ספורט ורכבי יוקרה? אירופה היא היעד המושלם עבורכם לטיולים? מה דעתכם לשלב בין השניים ולהזמין מסע פורשה חוצה אירופה, שבדיוק כפי שמרמז שמו מאפשר לכם לגמוע מרחקים ארוכים ברחבי היבשת היפה, כאשר אתם ישובים בתוך אחד מרכבי היוקרה היפים והנחשבים בעולם – הפורשה? אם התשובה לכך היא – כן, אנחנו רוצים, תוכלו לבחור מתוך מגוון רחב של טיולים ומסעות באירופה, המוצעים על ידי חברות המתמחות בכך, מסעות וטיולים שייקחו אתכם למחוזות מקסימים בסטייל ועם הרבה הרבה יוקרה.

למי זה מתאים

העולם הגדול שלנו, שהפך לכמעין כפר גלובאלי קטן, מציע לנו אינספור של אפשרויות ללמוד, לחקור ולגלות אותו. אפשר לצאת לטיולים באופן עצמאי ולבחור יעדים שונים לעצור בהם, אפשר לעשות זאת ברכב שכור או במסגרת של טיול מאורגן, ואפשר, למי שמחפש משהו קצת אחר ובעיקר חוויה חד פעמית וייחודית מאד, להזמין טיול פורשה חוצה אירופה. טיולי מסוג זה מתאימים לחובבי הנהיגה, לאלה שאוהבים להיות על הכביש אבל לעשות את זה עם הרבה מאד סטייל, לאלה שחולמים לנהוג ברכבי יוקרה נוצצים כמו פורשה ו"על הדרך" גם להגיע ליעדים אחרים.

אם אתם מתעניינים באפשרות של הזמנת טיול פורשה חוצה אירופה מחיר הוא פרמטר אחד מיני רבים שכדאי לכם לבחון, ומומלץ לכם לפני הזמנת הטיול לקחת בחשבון פרמטרים נוספים. כמו: מי היא החברה שמציעה לכם את הטיול ומהו ניסיונה בתחום, באילו יעדים באירופה עוצרים בדרך, היכן לנים, מהי התקופה בשנה שבה יוצאים אל הטיול ועוד ועוד. פרמטרים אלה ונוספים הם שיקבעו את איכותו של הטיול וגם את מידת ההנאה שלכם ממנו. ואם אתם מחליטים לצאת לדרך ולהזמין מסע פורשה חוצה אירופה מחירים גבוהים או נמוכים לא צריכים לעצור אתכם שכן מדובר בחוויה מסוג אחר שההוצאה הכספית עליה בהחלט מצדיקה את עצמה, אך בתנאי שבוחרים במסגרת הנכונה.

טיול פורשה חוצה אירופה מחיר

לא לעשירים בלבד

מהיום אתם לא צריכים להביט במבטי קינאה ברכבי הפורשה על הכביש או, ליתר דיוק, הנוהגים בהם. גם אתם יכולים לעלות על הרכבים הנוצצים והיפים האלה ולעשות את זה בשילוב של כייף וגם לא מעט אקסטרים. במקום לצאת לנופש בכרתים או לחופשה של שבוע ברומא, תוכלו להזמין את המסע הזה שסביר שישנה את חייכם ויאפשר לכם להכיר את אירופה מתוך רכב שתמיד חלמתם לנהוג בו, או לכל הפחות – לשבת בו כנוסעים.

חברת מוטו רייס ישראל מעמידה לרשותכם מגוון של פעילויות וחוויות מסוג אחר, הן במסגרת פרטים והן במסגרת קבוצתית. טיולי הנהיגה של מוטו רייס מתוכננים ומנוהלים על ידי צוות של מומחים, המכירים היטב את היעדים שאליהם יוצאים, כמו גם הרכבים שבהם נוהגים. תוכלו לבחון באחד ממסעות החברה, מסעות שמציעים לכם חוויה מהסרטים וזיכרונות נהדרים שיישארו אתכם שנים. תוכלו לצאת לבד אל המסע או לצרף אליו כמה חברים טובים, חובבי רכבי היוקרה והספורט וגם חובבי הטיולים. לחצו כאן לסקירת כלל האפשרויות והטיולים המוצעים לכם על ידי החברה, או צרו קשר בטלפון – 03-6002678 לשאלות נוספות וקבלת מידע רלוונטי נוסף.